O nás

Chceš spoznať prácu novinára, alebo sa ním priamo stať? Túžiš sa postaviť pred kameru alebo posadiť za mikrofón? Potrebuješ prekonať trému či zlepšiť prezentáciu na konferenciách? Uvažuješ o práci hovorcu a potrebuješ spoznať aj druhú stranu?

Redaktorskú školu sme založili, lebo si myslíme, že pre budúcich novinárov je dôležitá najmä prax. Chceli sme tiež, aby si prácu televízneho redaktora, moderátora a iných mohol vyskúšať naozaj každý. Preto ťa postavíme pred kameru alebo rovno za mikrofón do nahrávacieho štúdia. Naučíme ťa moderovať s pomocou čítačky či písať tak dobre, že prekvapíš aj ostrieľaných redaktorov. Vyskúšaj niektorý z našich kurzov a my ťa presvedčíme o svojej profesionalite. Našim študentom ponúkame nielen naše skúsenosti, ale aj množstvo zábavy a zážitkov, na ktoré nezabúdajú.


Kde prebiehajú naše kurzy?
Hotel Barónka
Mudrochova 2
Bratislava, Slovakia